Warunki pracy i płacy:

Zakres obowiązków:
  • rozliczanie  zużycia  i  kosztów  energii  cieplnej  dla  c.o. i c.c.w oraz sporządzanie analiz i sprawozdań w tym zakresie,
  • współpraca z dostawcami energii cieplnej,
Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny, następnie po sprawdzeniu przydatności możliwe zatrudnienie na czas nieokreślony
Wymiar etatu:  pełny etat
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:  40
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania:  czasowy ze stawką miesięczną
Zatrudnienie od: 01.07.2020 r.
Stanowisko: inspektor ds. rozliczeń
Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2020 r.
Wymagania:
Wykształcenie: wyższe/średnie (preferowane: wyższe ekonomiczne po średnim technicznym)
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:  CV
Sposób kontaktu:
preferowane formy kontaktu: 15 810 98 01 wew. 200, 202  lub email:  kadry@sm.stalowawola.pl
Dodatkowe informacje
Data ważności oferty:  25.06.2020 r.